Tłumaczenia zwykłe, nieuwierzytelnione

Nie znamy ograniczeń tematycznych w zakresie tłumaczeń. Wykonujemy przekłady wszystkich możliwych rodzajów tekstów w formie nieuwierzytelnionej (zwykłej).

Możesz zlecić nam dowolne tłumaczenie np.:

  • folderów reklamowych,
  • instrukcji obsługi urządzeń technicznych,
  • stron internetowych, 
  • czy zwykłej listownej korespondencji.

Posiadamy tłumaczy doskonale sprawdzających się w przekładzie treści z zakresu socjologii, filozofii, prawa czy matematyki i fizyki.

Nawet w przypadku dokumentów poruszających skomplikowaną problematykę, możesz być pewien stuprocentowej zgodności tłumaczenia z oryginałem. W razie konieczności, wszystkie tłumaczenia konsultujemy z zewnętrznymi specjalistami z różnych dziedzin i poddajemy kilkakrotnej korekcie wewnętrznej. Procedury te nie obciążą Twojego budżetu, ponieważ wykonujemy je z zasady w przypadku każdego tłumaczenia bez naliczania z tego tytułu dodatkowych kosztów – np. płacisz tylko za ustaloną z góry ilość znaków na stronie.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe nieuwierzytelnione w następujących językach:

Angielski Holenderski (Niederlandzki)
Francuski Niemiecki
Hiszpański Włoski
Rosyski Ukraiński
Japoński Norweski
Grecki Japoński
Portugalski Węgierski
Czeski Duński
Chiński Hebrajski
Łaciński Koreański

Uwaga!

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię języka na powyższej liście, wówczas skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Istnieje możliwość zlecania nam tłumaczeń nieuwierzytelnionych również w innych językach.