Nowość! Tłumaczenia z języka francuskiego

Poznaj zakres naszej oferty dotyczącej tłumaczeń przysięgłych z języka francuskiego.

Nasz zakres tłumaczeń w języku francuskim

Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione - pisemne i ustne, tłumaczenia specjalistyczne
oraz dowolne przekłady nieuwierzytelnione. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Tłumaczenia pisemne i ustne w języku francuskim na terenie Krakowa i całej Polski

Potrzebujesz tłumaczenia uwierzytelnionego, specjalistycznego albo zwykłego z języka francuskiego na język polski lub odwrotnie? Twoja sprawa wymaga stawiennictwa tłumacza przysięgłego w sądzie? Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc?

   

Tłumaczenia odbiorów technicznych urządzeń w języku francuskim

Chcesz mieć całkowitą pewność, co do rzetelności tłumaczenia w języku francuskim? Zapewniamy Cię, że będziesz ją miał. Jednocześnie, podpowiemy Ci jak dopełnić wszelkich kwestii proceduralnych wynikających ze specyfiki tłumaczenia odbioru technicznego urządzeń.

Tłumaczenie aktów prawnych – język francuski

Nasza Kancelaria specjalizuje się w tłumaczeniach uwierzytelnionych dowolnych aktów prawnych wydawanych przez francuską administrację. Występujemy również w roli biegłego sądowego w języku francuskim.

   

Usługi tłumacza w języku francuskim dla Firm

Potrzebujesz kompetentnego tłumacza przysięgłego? Szukasz praktyka, który uda się z Tobą na rozmowy biznesowe w języku francuskim z ważnymi kontrahentami? Chciałbyś przy okazji od ręki uwierzytelnić ważną dokumentację?

Usługi korespondencji w języku francuskim

Staramy się pomagać Klientom w każdych okolicznościach. Między innymi, asystujemy podczas wymiany stałej korespondencji w języku francuskim między pracownikami firm lub osobami prywatnymi.

   

Przewodnictwo businessowe po Krakowie – język francuski

Chciałbyś ułatwić pobyt kontrahentów Twojej Firmy w Krakowie? Poszukujesz doświadczonego i kompetentnego przewodnika z uprawnieniami tłumacza przysięgłego?